לווינים - צלחת לווין - ערוצים  בלווינים - חדשות יומיות בערוצים ובלווינים
נא להמתין להופעת התפריט 
טלפורטים בעולם ובישראל
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

RSCC רוסיה

לחברה הרוסית לתקשורת לווינים RSCC - Russian Satellite Communications Company מרכזי תקשורת בינלאומיים במספר אתרים ברחבי רוסיה . האתרים הגדולים ביותר הם : אגמי הדובים , דובנה, ולדימיר, המרכז הטכני שבולובקה , סקולסקובו, ז'לזנוגורסק ואתר חברובסק . לרשת הקרקעית של החברה קיבולת שמאפשרת שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לשדר ולקלוט כמויות נתונים מכל הסוגים באמצעות רשת לוויני החברה מעל כל שטחה של רוסיה , מדינות חבר העמים וחלקים נרחבים של העולם באופן כללי.

RSCC מפתחת רשתות VSAT ומציעה לחברות תקשורת תשתית הי-טק של תקשורת לווינית המתאימה לתחנות מרכזיות של רשתות VSAT עסקיות .

על מנת להבטיח אמינות גבוהה במתן שירותים הקימה RSCC מרכז שליטה ובקרה מרכזי של לוויניה וכיום נשלטים לוויני החברה מהסדרות Express-A ו Express-AM satellites ממרכזי בקרה אלה.

המרכז הטכני שבולובקה ( Shabolovka)
ננמצא במרכז מוסקבה . במרכז מערכת מיתוג של רשת סיבים אופטיים המחברת את מרכזי בקרת הלווינים של RSCC ( בדובנה, ולדימיר ואגמי הדובים )למרכזי מיתוג בינלאומיים הממוקמים במוסקבה.


המרכז לתקשורת לווינים בדובנה
הוקם בשנת 1980 והוא חטיבה של RSCC . זה אחד הטלפורטים הגדולים ביותר ברוסיה ובאירופה בכלל. הפעילות המרכזית באתר מתרכזת סביב אספקת שירותי הפצה לוויניים לערוצי רדיו וטלוויזיה . בנוסף האתר מספק שירותי תקשורת לממשלת רוסיה ואלה נמצאים עדיפות עליונה על פני כל התעבורה האחרת המנותבת דרך האתר ואמצעי ההפצה שלו. המרכז אחראי גם על הקמת רשתות טלפוניה ציבוריות ברחבי רוסיה וגישה טלפונית בינלאומית מרוסיה לארצות הברית ולמערב אירופה. הפצת ערוצי טלווזייה וחילופים של מבזקי חדשות אלקטרוניים לוויניים ( SNG) מבוצעים בדובנה דרך מערכות הלווינים מוסקבה-גלובל ו אורביטה-3 .מערכת מוסקבה-גלובלמעבירה את השידורים אלזור האטלנטי ואילו מערכת Orbita-3 משדרת בכיוון סיביר .
תוכניות הטלוויזיה של רשת ORT-International מופצות לנורבגיה באמצעות המרכז באמצעות לוויני Intelsatתחנת הקרקע בסקולקובו
תחנת Skolkovo הוקמה בחודש אוקטובר 2003. כיום משמש האתר להפצת שידורי טלוויזיה דיגיטליים מקומיים ובינלאומיים באמצעות הלווינים Bonum-1 (ב 56 מעלות מזרח ) ו Eutelsat W4 (ב 36 מעלות מזרח ) באמצעות אלומות המכסות בעיקר את מזרח אירופה, אזור הרי אורל וסיביר. Eastern Europe, Ural and Siberia.

תחנת ולדימיר

תחנת הטלפורט ולדימיר הקומה בשנת 1971 והיא אחת מהטלפורטיםה גדולים ביותר ברוסיה . המרכז מספק מגוון רחב של שירותי תקשורת הבינלאומיים.
הפעילויות האתר כוללות :
-שידורי רדיו וטלוויזיה
- חילופי וידאו באמצעות לווינים
- תקשורת נייידת
- הקמת מערכות טלפוניה לכל רחבי רוסיה ומדינות חבר העמים
- בקרה על לווינים
במרכז שתים עשרה צלחות קליטה ושידור (בקטירים שונים של 25, 12, 7, 5 מטרים ). כל הצלחות כוללות מערכות עקיבה אוטומטיות ומיקוד מדויק .

במרכז ציוד שידור המאפשר להעלות ולהוריד מלווינים ערוצי רדיו וטלוויזיה בתחומים C-band, Ku-band ו L-band והודות למיקומו משרת המרכז את כל הלווינים בקשת שבין 20 מעלות מערב ועד 105 מעלות מזרח.


מרכז התקשורת "אגמי הדובים"

מרכז תקשורת זה הוקם בשנת 1967 והוא משמש כמרכז גדול לשירותי הפצה של ערוצי רדיו נוטלוויזי באמצעות לווינים . בנוסף משרת האתר תעבורת תקשורת אנלוגית ודיגיטלית על פני רוסיה כולה ומעבר לה .המרכז מקושר אל מערכות הלווינים של החברות Intelsat ו Eutelsat וכן מבצע מעקב ובקרה אחרי לווינים רוסיים מהסדרות Gorizont ו Express-A בתחומים in C-band ו Ku-band .בנוסף מאשפר האתר תקשורת

 

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners