לווינים - צלחת לווין - ערוצים  בלווינים - חדשות יומיות בערוצים ובלווינים
נא להמתין להופעת התפריט 
טלפורטים בעולם ובישראל
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

RRSAT

החברה נוסדה בשנת 1981 והיא כיום בבעלות קבוצת ההשקעות אינטרגמה השקעות וקבוצת קרדן .מנכ"ל החברה הוא מר דוד ריבל.

החל משנת 2002 עומדת החברה בדרישות תקן ISO 9001 2000 בתחומים הבאים : העלאה והורדה ללווין ושירותי סבב לוויני ( uplink ,downlink , turnaround) באמצעות לווינים עבור ערוצי טלוויזיה , רדיו ונתונים . אינטגרציה והפעלה של תחנות לווין ניידות וקבועות עבור שירותי העלאה והורדה ללווין (uplink ו downlink) , באמצעות חוות צלחות הפועלות בתחומים C-Band, KU-Band ו Ka-Band ( בגדלים שבין 2.4 -12 מטרים ).

את שירותי טלפורט מספקת החברה באמצעות הלווינים של החברות Intelsat, Eutelsat, PanAmSat, Arabsat, Nilesat, Thaicom, SES-New Skies ו Amos . השירותים מסופקים באמצעות שלוש תחנות הממוקמות בירושלים, הרצליה ובסמוך לצומת ראם.

בבעלות החברה תשע ניידות שידור לצרכי דיווח חדשותי מהשטח והפצה מיידית באמצעות לווינים . בכל הניידות מערכות הפקה ושידור אנלוגיות ודיגיטליות, גנרטור עצמאי ומערכות אלפסק . החברה מספקת מערכות שידור ניידות באמצעות לווין (Flyaway ) על פי דרישה ומספקת שירותי תמיכה ללקוחות השירות.
לחברה קישורים לחו"ל באמצעות סיבים אופטיים למדינות שונות ברחבי בעולם : קישורים ישירים לארצות הברית ובריטניה ובאמצעות תחנת לונדון גם לרוסיה ולסינגפור. ראו מפת הרשת באתר החברה

תחנת החברה סמוך לצומת בני ראם
  בחודש פברואר 2008 הודיעה החברה על רכישת טלפורט בפנסילבניה , ארה"ב. זו הרכישה הראשונה של החברה בארצות הברית . תמורת 4.3 מליון דולרים תקבל החברה את הקרקע , המתקנים והרשיונות של טלפורט האולי הממוקם בפייק קאונטי. הטלפורט נמצא בבעלות חברת Skynet Satellite Corp. ושמש בעבר בבעלות יצרנית הלווינים האמריקאית Loral Skynet.
לדברי RRSat הטלפורט נמצא במיקום טוב מאוד מבחינת הקישוריות הטרנסאטלנטית , קישוריות טובה מאוד בסיבים אופטיים לכל היעדים האמריקאיים החשובים וזוית הראיה נטולת הפרעות למרבית הלווינים המשרתים את ארצות הברית.
הטלפורט בפנסילבניה Pennsylvania Teleport

בחודש מרץ 2008 הודיעה החברה על חתימת הסכם לרכישה של תחנת התקשורת הלווינית של חברת התקשורת הישראלית בזק בעמק האלה תמורת 15 מליון דולרים במזומן . העסקה תושלם במהלך הרבע השלישי של השנה הנוכחית בכפוף להיתרים שונים ותנאים אחרים.
RRsat תרכוש את כל נכסי בזק בתחנת עמק האלה הכוללים את שטח התחנה , והפעילות של ה חברות BezeqSat ו 711 . חטיבת BezeqSat עוסקת בעיקר הפצת שידורי טלוויזיה לערוצים בינלאומיים שונים, ביניהם BBC, CNN ורבים אחרים. חטיבת 711 מספקת שירותי תקשורת גלובליים ומשמשת בסוכנת ראשית בישראל לשירותי Inmarsat . RRsat תקבל לידיה את את כל השירותים המסופקים כיום על ידי בזק בתחנת עמק האלה כולל כל תיקי הלקוחות ששווים בשנת 2007 נאמד ב 7 מליון דולרים.
תחנת הלווינים בעמק האלה
תחנת הלווינים של ( לשעבר : בזק ) בעמק האלה
Emeq Ha-Ela Teleport ex.BEZEQ


 
RRSAT

אתר החברה

NASDAQ : RRST

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners