נא להמתין להופעת התפריט

 
לווינים שכשלו
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל
Intelsat 804
מקודם : IS-804

הלווין

הלווינים בסידרה Intelsat 8 ו 8A נועדו לשפר את השירות עבור לקוחות של החברה שפעלו בתחום C-band . לווינים אלה צויידו במערכות שידור הגדולות פי שש מלווינים קודמים שפעלו בתחום שידור זה ובעצמת שידור הגבוהה ביותר בתחום C-band בלוויני Intelsat . בעקבות השיפורים שהותקנו בסידרה זו , הצליחו לוויני Intelsat מסידרה 8 לספק נפח שידור חסר תקדים בנוסף לתעבורת טלפוניה ציבורית ושירותים עסקיים ,ף איכות שידור גבוהה ביותר וקידמוח באופן ניכר את השימוש בישומי VSAT.

בין התכונות הבולטות האחרות בסידרת לווינים זו :
שתי אלומות נקודתיות ניתנות להיגוי בתחום Ku-band
אפשרות חיבור ותעבורה בין ערוצים ב C-band וב Ku-band .
- שירות SNG - satellite news gathering מורחב עם אפשרות לקשר בין טלומות נקודתיות לאלומות גלובליות , כולל מסלול חזור לתחנות ניידות של SNG שפעלו בתחום Ku-band לצורך העברות שירותי קול ונתונים
IS-804 היה מבוסס על פלטפורמה מדגם Lockheed Martin 7000 , על בסיסה נבנו גם לווינים נוספים של החברה : IS-801, IS-802 and IS-805 .
לווין זה שוגר ב 22.12.1997

התקלה

ב 14 בינואר 2005 אירעה בלווין תקלה קריטית במערכת החשמל שהביאה להפסקה מוחלטת של פעילותו באופן בלתי צפוי ן. מבדיקות התברר, שהתקלה נבעה מתכנון לקוי של הלווין ולא , כפי שסברו תחילה, מעבודות הרכבה לקויות או חלקים פגומים .

הלווין היה בשימוש חברה בת של Intelsat ( בעבר) הרשומה בהולנד בשם New Skies Satellites ( כיום חלק מחברת SES) למרות חששות שתקלה דומה תתחש בלווינים אחרים מסידרה זו, למרבה המזל היא לא חזרה על עצמה בלווינים אלה בשנים הבאות.

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners