חדשות לווינים וטלוויזיה באמצעות לווינים מכל העולם

23.10.2008
מרדוק זמין לבצע רכישות חדשות

רופרט מרדוק הזהיא מפני האטה כלכלית גלובלית שתגיע בעקבות המשבר בשווקי האשראי ברחבי העולם. הוא הצטרף למליונר וארן באפט שאמר, שזה הזמן לבצע רכישות חדשות.

מרדוק, המכהן כיו"ר והמנכ"ל של חברת News Corporation אמר הוא מוכן להשתמש ב"ארגז המלחמה" של החברה הנאמד ב 5 מיליארד דולרים על מנת לרכוש הזדמנויות שיקרו בדרכו. הוא אמר לכתבים ש "בזמנים לא ברורים רזרבה של הון כזה מעניקה לנו יציבות היא גם מענקיה לנו את הגמישות לנצל את המצב להזדמנויות בכל רחבי העולם , הזדמנויות שמתחרים שלנו אינם בעצדה שהם יכולים לפעול כעת
 
23.10.2008
Murdoch Ready For News Bargains

Rupert Murdoch has warned of a prolonged global economic downturn flowing from the crisis in world credit markets. He has joined billionaire investor Warren Buffett in saying that now is a good time to buy.

The News Corporation chairman and CEO said he was ready to use the company's $US5 billion war chest to buy opportunities as they arose.He told reporters "In uncertain times this capital reserve gives us stability". It also gives us the flexibility to take advantage of opportunities all around the globe that our competitors might not be in a position to act on right now."

© 2008