חדשות לווינים וטלוויזיה באמצעות לווינים מכל העולם

19.10.2008
WorldSpace בפשיטת רגל

חברת הרדיו הלוויני WorldSpace הפועלת מחוץ לארצות הברית הודיעה ביום שישי ביחד עם החברות הבנות WorldSpace Systems Corporation ו AfriSpace, Inc. על הגשת מסמכים לארגון מחדש והגנה תחת סעיף 11 ("Chapter 11") לפשיטת רגל בבית המשפט לפשיטות רגל במדינת דלאוור. מועצת המנהלים של WorldSpace קבעה פה אחד שיש צורך באירגון מחדש של החברה תחת המטרייה של Chapter 11 וזאת על מנת שהחברה תוכל לגייס את המימון הנחוף לצורך החזרת חובותיה ופדיון אגרות החוב שלה או למכור את החברה על כל נכסיה . WorldSpace תמשיל לפעול ולהפעיל את נכסיה בתור "בעל חוב בהחזקה" על פי החלטת בית המשפט והתאם לתנאי קוד פשיטת הרגל והוראות אחרות של בית המשפט .

ההודעה על פשיטת הרגל הצפויה של חברת הרדיו הלוויני לא באה בהתפעה והיא למעשה עובדה ידועה מזה זמן רב, אולי רב מדי.
19.10.2008
WorldSpace Files for Bankruptcy


WorldSpace a leading provider of satellite radio services outside the U.S., today announced it, along with its U.S. subsidiaries WorldSpace Systems Corporation and AfriSpace, Inc. have filed voluntary petitions for reorganization under Chapter 11 of the United States Bankruptcy Code in the United States Bankruptcy Court in Delaware.

The WorldSpace Board of Directors unanimously determined that Chapter 11 reorganization was necessary for the Company to engage in an orderly process to raise sufficient funds to repay its senior secured and convertible notes by means of either a sale of the Company or its assets .

WorldSpace bankrupcy has been expected for quite some time , since it ran out of cash and wa sunable to return its loans for quite some time.

© 2008